Bebilon – dobry wybór

Bebilon to szeroka gama produktów przeznaczonych dla niemowląt od 1 dnia życia i dzieci starszych, których celem jest właściwe odżywienie, uzupełnianie potencjalnych niedoborów oraz wspieranie rozwoju. Formuły stosowane są w przypadku, kiedy istnieją przeciwskazania do karmienia piersią od momentu urodzenia, brakiem pokarmu, przebytym cesarskim cięciu, lub w późniejszym okresie w celu urozmaicenia i rozszerzania diety. 

Wysoka jakość i doświadczenie

Doświadczeni specjaliści opracowali szereg produktów w oparciu o wieloletnie badania skoncentrowane na uzyskaniu odpowiednich kompozycji posiłków, które maksymalnie zbliżone są do mleka matki. Szczegółowe analizy wykonywane z wykorzystaniem nowoczesnych metod analiz, pozwalają na uzyskanie bezpiecznych i właściwych produktów dla jeszcze nie w pełni rozwiniętego przewodu pokarmowego dziecka. Dzięki eksperckiej wiedzy posiłki pozytywnie oddziałują na programowanie żywieniowe dziecka, co stanowi potencjalną ochronę w wieku dorosłym przed wieloma chorobami metabolicznymi, między innymi cukrzycą, czy otyłością. Wszystkie produkty marki Bebilon powstają ze starannie wyselekcjonowanych składników charakteryzujących się wysoką jakością. 

Dostosowanie do potrzeb maluszka

Bebilon zapewnia właściwe odżywienie również dla dzieci ze zróżnicowanymi schorzeniami układu pokarmowego. W ofercie znaleźć można produkty spełniające wymagania diet eliminacyjnych, tj. bezlaktozowej, lub cierpiących na alergie pokarmowe, kolki, czy ulewania. Ponadto, opracowano posiłki przeznaczone dla dzieci urodzonych przed wyznaczonym terminem porodu. 

Bebilon zawiera zróżnicowane produkty wspierające prawidłowy rozwój dziecka, które opracowane zostały dla dzieci bez problemów ze strony układu pokarmowego, jak i wymagających specjalnych potrzeb żywieniowych. Staranny proces planowania, tworzenia oraz produkcji gwarantuje, iż posiłki są w pełni zbilansowane, dostosowane do zapotrzebowania kalorycznego i odżywczego dziecka oraz charakteryzują się wysoką jakością.