W ostatnich latach owsianka przeżywa prawdziwy renesans i dzięki swoim różnorodnym właściwościom, na dobre zagościła w polskim, śniadaniowym menu. Nie każdy wie, że można ją podać na wiele równych sposobów, niekoniecznie w najbardziej popularnej, płynnej formie. Dziś prezentujemy przepis na naszym zdaniem najpyszniejszą wersję starej, dobrej owsianki, która wśród Klientów cateringu dietetycznego Linia Dobrego Smaku zawsze otrzymuje najwyższe noty. Ponieważ przygotowana według naszego przepisu owsianka będzie miała formę i smak ciasta, można potraktować ją jako sprytny sposób na zachętę do regularnego spożywania śniadania.
Czytaj więcej →
Wiedzieliście, że miniony rok był ogłoszonym przez ONZ międzynarodowym rokiem roślin strączkowych? W ramach postanowień noworocznych obiecaliśmy sobie, że nasz catering dietetyczny będzie pamiętał o tym także w roku 2017. Kontynuacja tego dobrego trendu w diecie pudełkowej wydaje nam się ważna i ciekawa, a i Wy lubicie dania oparte na tym wartościowym składniku.
Czytaj więcej →
Długo zastanawialiśmy się, od jakiego tematu zacząć pisanie Bloga Linii Dobrego Smaku, aż nieoczekiwanie podpowiedzieliście nam Państwo sami. W ciągu ostatnich kilku dni odebraliśmy kilkanaście telefonów i maili od Klientów naszego cateringu dietetycznego, z prośbami o podanie przepisu na nasze najpyszniejsze tiramisu z białej fasoli. Uznaliśmy, że to właśnie będzie najlepszy początek dla naszego bloga.
Czytaj więcej →
Partnerzy
Korty Squash Warszawa Targówek