CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA

1. Do kogo skierowana jest oferta Linii Dobrego Smaku?

Posiłki Linii Dobrego Smaku są doskonałą propozycją dla wszystkich z Państwa, którym zależy na zdrowym trybie życia. Osoby odchudzające się, uprawiające sport, kobiety w ciąży lub karmiące piersią znajdą w naszych dietach wszystko, czego potrzebują, m.in. odpowiedni rozkład mikro- i makroskładników, stałą opiekę dietetyka klinicznego i pewność, że posiłki zostały przyrządzone z najwyższej klasy produktów. Jeśli chcecie Państwo odżywiać się smacznie i zdrowo, zapraszamy do wypróbowania diet z oferty Linii Dobrego Smaku.

 

2. Jak mogę złożyć zamówienie i za nie zapłacić?

Zamówienie można złożyć na kilka sposobów:

- on-line w zakładce [ZAMÓW] http://liniadobregosmaku.pl/sklep gdzie będą Państwo mogli opłacić zamówienie przy pomocy karty kredytowej lub systemu Dot Pay, a także założyć swój profil i mieć dostęp do historii zamówień,

- wysyłając e-mail na linia@liniadobregosmaku.pl

- dzwoniąc pod numer +48 694 033 349.

Opłat można dokonywać kartą kredytową lub Dot Pay (po złożeniu zamówienia on-line) lub zwykłym  przelewem na nasz rachunek bankowy:

Linia Dobrego Smaku

03-928 Warszawa

ul. Królowej Aldony 13

Numer rachunku bankowego: 08 1050 1054 1000 0091 2191 9857

 

3. Czy dostawa posiłków jest bezpłatna?

Catering dietetyczny Linia Dobrego Smaku oferuje bezpłatną dostawę na terenie całej Warszawy. Jeśli interesuje Państwa dostawa poza granice administracyjne Warszawy, do każdej dostawy zostanie doliczona opłata 7zł. Możliwa jest również indywidualna dostawa, np. do rąk własnych lub o określonej godzinie – o szczegóły prosimy pytać pod biuro@liniadobregosmaku.pl. Nasz koordynator Dostawców chętnie udzieli Państwu informacji na temat opcji dostaw indywidualnych.

 

4. Czy posiłki są przygotowywane w oparciu o zasady zdrowego odżywiania?

Wszystkie diety w Linii Dobrego Smaku, opierają się na zaleceniach Instytutu Żywności i Żywienia w Warszawie. Diety są dobrze zbilansowana i bogate w niezbędne dla zdrowia makro- i mikroskładniki. Bardzo dbamy o to, by były też urozmaicone. Zawsze sięgamy po najwyższej jakości składniki, od lat dostarczane nam z pewnych i sprawdzonych źródeł. Od warzyw z lokalnych gospodarstw, przez eko kasze, najlepsze oliwy, pełnoziarniste pieczywo i makarony, po najwyższej jakości gatunki ryb i mięsa, jak i jaja z wolnego wybiegu. W dbałości o zdrowie idziemy o krok dalej: w naszej kuchni zupełnie wyeliminowaliśmy smażenie, a do przyrządzania potraw używamy pieca konwekcyjno-parowego, który pozwala składnikom potraw na zachowanie większej ilości witamin i składników odżywczych.

 

5. Wypadł mi niespodziewany wyjazd, czy mogę wstrzymać dostawy z Linii Dobrego Smaku?

Żaden problem! Wystarczy zadzwonić pod numer +48 694 033 349 lub napisać na linia@liniadobregosmaku.pl by poinformować nas o planowanej przerwie. Prosimy jedynie o powiadomienie na maksymalnie 24h przed planowaną zmianą. Wiąże się to z czasem procesowania dyspozycji dla Działu Przygotowującego Posiłki oraz Koordynatorowi Dostawców. Szczegóły dotyczące zmian w zamówieniach przeczytacie Państwo w Regulaminie.

 

6. Nie jem mięsa i nabiału lub innych składników, czy mogę korzystać z Waszych usług?

Oczywiście. Szanujemy naszych Klientów i ich potrzeby. Wystarczy nas poinformować o wymaganiach a my odpowiednio dostosujemy dietę. Składając zamówienie on-line, można uzupełnić pole „wykluczenia z diety”. Jeśli macie Państwo jakiekolwiek pytania lub wątpliwości w kwestii wykluczeń produktów z diety, prosimy o telefon pod numer 694 033 349 – nasz Dietetyk chętnie przyjrzy się problemowi i doradzi w kwestii eliminacji produktów.

 

7. Nie chcę się odchudzać, czy warto mimo wszystko korzystać z diety Linii Dobrego Smaku?

Warto! Nasze diety są przeznaczone nie tylko dla osób odchudzających się. Wielu z Państwa decyduje się na korzystanie z usług cateringu dietetycznego ponieważ nie mają wystarczającej ilości wolnego czasu na komponowanie jadłospisów, nie wspominając już o zakupach czy przygotowywaniu posiłków. Nasze diety są zróżnicowane pod względem kalorii, aby każdy z Państwa mógł znaleźć coś dla siebie. Osobom, które chcą się zdrowo odżywiać, ale niekoniecznie tracić kilogramy, polecamy Linię Równowagi. Tym z Państwa, którzy uprawiają sport –Linię Sportową lub nasz najnowszy pomysł: GYM BREAK FOOD.

 

8. Ile czasu należy stosować dietę z Linii Dobrego Smaku?

Wszystko zależy od tego, jaki cel chcemy osiągnąć. Dobrze dobrana dieta odchudzająca pozwoli zobaczyć i poczuć efekty już po kilku tygodniach stosowania. Zachęcamy jednak do trwałej zmiany sposobu odżywiania a przy okazji do oszczędzania czasu. Komponowanie menu, liczenie kalorii i makroskładników, zakup świeżych produktów a na końcu przygotowywanie posiłków – o to wszystko zadba catering dietetyczny  Linia Dobrego Smaku. Państwu pozostanie więcej czasu aby cieszyć się tym co sprawia Wam radość.

 

9. Czy istnieje możliwość konsultacji z dietetykiem?

Tak, catering dietetyczny Linia Dobrego Smaku oferuje darmowe konsultacje dietetyczne. Z naszą specjalistką można skontaktować się poprzez wypełnienie formularza kontaktowego w zakładce „Kontakt” lub wysyłając e-mail na linia@liniadobregosmaku.pl. Nasz dietetyk  chętnie odpowiada na Państwa pytania dotyczące stosowanej diety a także doradzi jaką opcję wybrać lub zmotywuje do wytrwania w diecie.

 

10. Kiedy mogę się spodziewać efektów odchudzania?

Nasza dieta wpływa korzystnie na metabolizm – na wyniki nie trzeba czekać długo. Już po kilku pierwszych tygodniach zobaczycie i poczujecie Państwo różnicę, i to nie tylko stając na wadze. Energia, witalność i dobre samopoczucie to także wymierne efekty odżywiania z Linią Dobrego Smaku.

Partnerzy
Korty Squash Warszawa Targówek