CO NAS WYRÓŻNIA

Co wyróżnia Linię Dobrego Smaku na tle innych cateringów dietetycznych?

Klienci cenią Linię Dobrego Smaku za brak monotonii. Nasze menu dostępne jest online z wyprzedzeniem i, co łatwo sprawdzić, nie powtarza się okresowo tak jak w innych cateringach. Nasi dietetycy układają inne menu na każdy tydzień; mamy niewyczerpane zasoby pomysłów i produktów – w Linii Dobrego Smaku nie ma miejsca na nudę!

W Linii Dobrego Smaku przykładamy ogromną wagę do jakości naszych potraw a co za tym idzie, do produktów, które wykorzystujemy w produkcji. Starannie selekcjonujemy składniki i nie używamy gotowych półproduktów jak sosy, pesto czy marynaty. Wiemy, że gdy przyrządzimy je sami, będą spełniały oczekiwania naszych Klientów, od początku do końca.

Do przyrządzania dań stosujemy produkty najwyższej jakości: jaja od kur z wolnego wybiegu, nabiał bez mleka w proszku, egzotyczne przyprawy ze sprawdzonych źródeł, sezonowe warzywa i owoce od lokalnych rolników. Starannie sprawdzamy codzienne dostawy, a produkty niesatysfakcjonującej nas jakości odsyłane są do dostawców.

Nasze dania przygotowywane są bez smażenia. Do gotowania, duszenia i pieczenia używamy profesjonalnego pieca konwekcyjno-parowego, dzięki czemu produkty użyte w naszych daniach zachowują więcej witamin i składników odżywczych niż podczas tradycyjnego przyrządzania. Przyrządzane w piecu dania zachowują również idealną miękkość i wspaniały smak.

Chleb w Linii Dobrego Smaku pieczemy dla Państwa sami. Dzięki temu mamy pewność, że smakuje jak domowy i nie zawiera zbędnych dodatków: cukru, spulchniaczy i innych „ulepszaczy”, które niekorzystnie wpływają na Państwa zdrowie i samopoczucie. Nasze chleby pieczone są według tradycyjnych przepisów ale sięgamy też po nowinki w tej dziedzinie.

Superfood to żywność bogata w składniki odżywcze uważane za szczególnie korzystne dla zdrowia i dobrego samopoczucia. W naszych dietach codziennie znajdziecie Państwo produkty o właściwościach prozdrowotnych, takie jak: spirulina, quinoa, jagody goji, amarantus, skorzonera, awokado, soczewica, jarmuż, topinambur, granat i wiele innych.

Zespół Linii Dobrego Smaku składa się z wykwalifikowanych dietetyków klinicznych oraz doświadczonych kucharzy, ale to przede wszystkim ich pasja do zdrowego odżywiania, dietetyki i gotowania sprawia, że tworzą wspaniałą i zgraną Drużynę. To świadomi dobroci wynikających ze zdrowego odżywiania profesjonaliści, którzy na co dzień troszczą się o Państwa zdrowie i dobre samopoczucie.

W Linii Dobrego Smaku nie ma minimalnego okresu zamówienia a dostawy można wstrzymywać na dowolny czas – wystarczy poinformować nas telefonicznie lub mailowo na 24h przed planowaną zmianą, tak abyśmy zdążyli zmienić dyspozycje dla naszych Kucharzy i Kierowców. Szczegółowe informacje dotyczące zmian w zamówieniach znajdziecie Państwo w naszym Regulaminie.

Rozumiemy tych z Państwa, którzy obawiają się korzystania z Cateringu na co dzień z powodu wyjazdów i nieunormowanego czasu pracy. Nasi Klienci cenią sobie możliwość zamawiania posiłków na pojedyncze dni przy pomocy naszego systemu zamówień online. Po zalogowaniu się na swoje konto Klienta będziecie Państwo mogli z łatwością sprawdzić swoje historyczne zamówienia a złożenie nowego będzie kwestią chwili.

Nasze posiłki dostarczamy codziennie, od poniedziałku do piątku oraz w soboty. Dzięki temu mają Państwo pewność, że są świeże i przygotowane z należytą starannością. Gotowe dania są zgrzewane folią a następnie przechowywane w profesjonalnych chłodniach, gdzie czekają na odbiór przez naszych Kierowców zaledwie przez krótki czas.

Opakowania, których używamy, są oryginalne i pochodzą od najlepszego producenta. Zaprojektowane z szacunkiem dla środowiska, są produkowane z eleganckich i ekologicznych materiałów. Używane przez nas opakowania są znakomitym rozwiązaniem dla naszej proekologicznej firmy. Gwarantują przy tym doskonałą funkcjonalność i można je bezpiecznie stosować w kuchenkach mikrofalowych.

Posiłki dostarczamy w papierowych eko-torbach, które mogą zostać ponownie użyte np. jako torby na zakupy lub do sortowania suchych odpadów w domu. Po złożeniu zajmują niewiele miejsca, można je z powodzeniem wykorzystać ponownie i co najważniejsze, są łatwe w recyklingu. Staramy się abyście byli Państwo zadowoleni nie tylko z zawartości naszych pudełek.

Partnerzy
Korty Squash Warszawa Targówek